| Artikelnummer | 1274260 |
| EAN/UPC | 4250950261280 |
| Aantal legborden | 2 Planken |
| Afmetingen | 300 (B) x 300 (D) x 600 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 300 mm |
| Gewicht | 7000 g |
| Hoogte | 600 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | WL5.176 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Product Type | Legbord |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
WOHNLING Spaanplaat Legbord 2 300 x 300 x 600 mm Wit
€81.88 Oorspronkelijke prijs was: €81.88.€56.02Huidige prijs is: €56.02.
Artikelnummer: SKU0GxdB8yd6k Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Spaanplaat Legbord 2 300 x 300 x 600 mm Wit” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bureaus & Tafels
€68.99
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Inrichting
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
€113.15



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.