Deze boekenkastzijde wordt geleverd met zes legborden en meet 2250 x 800 x 325 mm (h x b x d) zodat uw boeken, mappen of tijdschriften voldoende ruimte hebben om andere ruimten rommelvrij te houden. De legplank heeft een maximaal draagvermogen van 60 kg. Let op: een eindplaat is een essentieel onderdeel aan het einde van een rek.
| Artikelnummer | 9820 |
| EAN/UPC | 4044917366305 |
| Aantal compartimenten | 6 Vakken |
| Aantal legborden | 6 Planken |
| Afmetingen | 800 (B) x 325 (D) x 2.250 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 800 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 60 kg |
| Hoogte | 2250 mm |
| Inclusief | 1 x zijpaneel, 6 x legplanken |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 9820 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Kerkmann |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | Dante |
| Product Type | Boekenkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Mooie design voor al uw boeken op te bergen
Alles netjes en opgeruimd met deze Kerkmann boekenkast.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.