Deze WOHNLING boekenkast is compact, modern en veelzijdig en maakt indruk met zijn strakke lijnen en eenvoudige ontwerp dat naadloos in elke ruimte kan worden geïntegreerd. De twee open planken bieden voldoende ruimte om uw spullen netjes te ordenen en tegelijkertijd altijd zichtbaar te houden.
Met zijn witte oppervlak heeft de boekenkast een tijdloze elegantie en past hij goed in zowel woon- als werkruimtes. Ideaal voor stijlvolle organisatie in kleine ruimtes.
De krasbestendige, waterafstotende melamineharscoating zorgt voor een duurzaam en onderhoudsvriendelijk oppervlak. Dankzij de compacte afmetingen van 60 x 30 x 30 cm kan de plank flexibel worden geplaatst, zowel afzonderlijk als in combinatie met andere plankelementen.
Hij wordt ongemonteerd geleverd en kan snel en eenvoudig worden gemonteerd dankzij de doordachte constructie en de meegeleverde instructies.
| Artikelnummer | 1270722 |
| EAN/UPC | 4250950261365 |
| Aantal compartimenten | 2 Vakken |
| Aantal legborden | 2 |
| Afmetingen | 300 (B) x 300 (D) x 600 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 300 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 5 kg |
| Gewicht | 7000 g |
| Hoogte | 600 mm |
| Inclusief | 1 x boekenkast |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | WL5.175 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Boekenkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Compact ontwerp, past overal
- Strakke, moderne uitstraling
- Tijdloze witte afwerking
- Twee open planken
- Krasbestendig oppervlak
- Makkelijk te monteren
- Waterafstotend melamine
- Ideaal voor kleine ruimtes
- Flexibel plaatsbaar
Organisatie en stijl gaan samen bij WOHNLING
Personaliseer uw ruimte met deze WOHNLING boekenkast. De twee open planken bieden voldoende ruimte om uw meest waardevolle boeken, decoraties of alledaagse voorwerpen tentoon te stellen.






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.