| Artikelnummer | 1274255 |
| EAN/UPC | 4250739279611 |
| Aantal legborden | 2 |
| Afmetingen | 500 (B) x 350 (D) x 880 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 500 mm |
| Gewicht | 14000 g |
| Hoogte | 880 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | WL1.203 |
| Materiaal | Massieve Indische palissander |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Indisch palissander |
| Product Type | Legbord |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 2 500 x 350 x 880 mm Bruin Sheesham
€122.35
Artikelnummer: SKU7w5Jbf0xbN Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 2 500 x 350 x 880 mm Bruin Sheesham” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€116.83
Bureaus & Tafels
€68.99
€113.15
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.