| Artikelnummer | 1274259 |
| EAN/UPC | 4250950223752 |
| Aantal legborden | 1 |
| Afmetingen | 435 (B) x 330 (D) x 435 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 435 mm |
| Gewicht | 6000 g |
| Hoogte | 435 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | WL1.559 |
| Materiaal | Acaciahout |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Acacia |
| Product Type | Legbord |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
WOHNLING Acaciahout Legbord 1 435 x 330 x 435 mm Bruin Acacia
€115.92 Oorspronkelijke prijs was: €115.92.€81.87Huidige prijs is: €81.87.
Artikelnummer: SKUzU9nJpPtA8 Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Acaciahout Legbord 1 435 x 330 x 435 mm Bruin Acacia” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
€30.26
€129.62
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€116.74
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.