De optionele plank is geschikt voor Viking draaideureurkasten met een breedte van 120cm. De plank is gemaakt van staal.
| Artikelnummer | 2736540 |
| EAN/UPC | 8717868037865 |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Aantal legborden | 1 Plank |
| Afmetingen | 1.200 (B) x 420 (D) x 10 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 1200 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 70 kg |
| Geschikt voor | 2730870, 2730929, 2732508 |
| Hoogte | 10 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 2736540 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Viking Realspace |
| Product Type | Kastplank |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Creëer meer ruimte op uw bureau
Stevige kasten geven uw werk alle veiligheid die het nodig heeft.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.