De Jura bureaustoel van Viking biedt u een onvergelijkbare prijs-kwaliteit verhouding. De stijlvolle stoel is bekleed met hoogwaardig stof dat niet alleen eenvoudig te reinigen is maar dat er ook nog eens jarenlang goed uit blijft zien. Met een verstelbare rugleuning biedt deze stoel u genoeg comfort voor maximaal 8 uur per dag. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
Dankzij de ergonomisch gevormde rugleuning en zitting heeft u met deze stoel een goede all-round ondersteuning. De zithoogte is te verstellen tussen (415 – 555 mm). Armleuningen zijn optioneel te verkrijgen en worden niet standaard meegeleverd. Wanneer u het grootste gedeelte van de dag op de been bent en af en toe achter uw bureau werkt, wilt u natuurlijk wel comfortabel zitten. Kies daarom voor de Jura bureaustoel van Viking.
Deze stoel is getest op brandvertragendheid volgens de EU-normen en de binnenlandse Britse norm als volgt: EN1021-1, EN1021-1, BS7176, BS5852.
De geleverde wielen zijn zelfremmende zwenkwielen.
Als u uw stoel wilt aanvullen met armleuningen, gebruik dan artikel 3285665.
| Artikelnummer | 6049971 |
| EAN/UPC | 8717868119776 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Optionele armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 475 mm |
| Breedte zitting | 495 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 12200 g |
| Hoogte rugleuning | 520 mm |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 6049971 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Viking Realspace |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Basismechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 415 mm – 555 mm |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 450 mm |
Belangrijkste specificaties
- Hoogwaardig gemakkelijk te reinigen stof
- Ergonomisch gevormde rugleuning
- Verstelbare zithoogte (415-555 mm)
- Ontworpen voor maximaal 8 uur comfort
- Optionele armleuningen beschikbaar
- Stijlvol en duurzaam design
- Zelfremmende zwenkwielen
- Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
- Eenvoudige montage
- Getest op brandvertragendheid volgens EU-normen
Voordeling, verstelbaar, veelzijdig: comfortabele bureaustoel van Realspace
De Viking Jura bureaustoel is een voordelige maar veelzijdige stoel, die u de nodige ondersteuning biedt voor korte zittijden!
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.