| Artikelnummer | 1290865 |
| EAN/UPC | 8595167406724 |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 950 (B) x 400 (D) x 1.950 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 950 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 50 kg |
| Gewicht | 77733 g |
| Hoogte | 1950 mm |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | C14200.2.09.24B2B |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Merkloos |
| Milieu-eisen | EU Eco label |
| Productgebied | Nieuw product |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 400 x 1.950 mm Grijs
€111.31
Artikelnummer: SKU2Hz8rFK96N Categorieën: Kantoorkasten, Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: Merkloos Merk: Merkloos
Wees de eerste om “Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 400 x 1.950 mm Grijs” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting
€116.83
€129.71
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.62
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€116.74













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.