De rugleuning en de gevormde zitting van Topstar bureaustoel TEC 50 zijn ergonomisch gevormd. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
De TEC 50 Counter tekenstoel weegt 14 kg.
| Artikelnummer | 3237696 |
| EAN/UPC | 4014296664057 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 3 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 440 mm |
| Breedte zitting | 460 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 420 mm |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | TEC50C-SZ |
| Massa-evenwicht systeem | Nee |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleder |
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaikruk |
| Rails | Ja |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Permanent contact |
| Type stoel | Werkstoel |
| Type voet | Stervoet kunststof, Counter |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 590 mm – 840 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 440 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomische rugleuning
- Gevormde zitting voor comfort
- Kunstlederen bekleding
- Lichtgewicht ontwerp van 14 kg
- Geschikt voor harde vloeren
- Ongemonteerd geleverd
- Duurzame constructie
- Stabiele voetsteun
- Verstelbare zithoogte
- Makkelijk te monteren
Hoog zitcomfort
Laat uw voeten rusten dankzij deze topper van de reeks Conferentiedraai-stoel met voetenbankje.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.