Gestoffeerde zitting, materiaal simili leer. Mechanisme: gefixeerde plaat, nylon voet met glijders. Hoogteverstelbaar: 550-800 mm.
| Artikelnummer | 1183918 |
| EAN/UPC | 8033540637261 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 370 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Inclusief | 1 x Kruk |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1MEA03PGAIAA |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleer |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Kruk |
| Rails | Ja |
| Type stoel | Kruk |
| Type voet | Stervoet nylon |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 550 mm – 800 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 370 |











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.