| Artikelnummer | 1264376 |
| EAN/UPC | 8719756097296 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte zitting | 562 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 130 kg |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | ATO-110-EN-GM-BB |
| Merk | Schaffenburg |
| Product Type | Ergonomische stoel |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 482 mm |
Schaffenburg 110-NL Ergonomische stoel Synchroonmechanisme Gaas, stof In hoogte verstelbare armleuning en zitting Grijs 130 kg 580 x 668 x 1044
€122.26
Artikelnummer: SKUWzd52SN9IF Categorieën: Ergonomische Stoelen & Krukken, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Schaffenburg Merk: Schaffenburg
Wees de eerste om “Schaffenburg 110-NL Ergonomische stoel Synchroonmechanisme Gaas, stof In hoogte verstelbare armleuning en zitting Grijs 130 kg 580 x 668 x 1044” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Kantoormeubelen
€30.26
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Inrichting
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€113.15
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€129.71
Bureaus & Tafels
€68.99
€129.62
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€116.83














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.