| Artikelnummer | 1264375 |
| EAN/UPC | 8719756097289 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 562 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 130 kg |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | ATO-110-EN-BM-BB |
| Merk | Schaffenburg |
| Product Type | Ergonomische stoel |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 482 mm |
Schaffenburg 110-EN Ergonomische stoel Synchroonmechanisme Gaas, stof In hoogte verstelbare armleuning en zitting Zwart 130 kg 580 x 668 x 1044
€290.72 Oorspronkelijke prijs was: €290.72.€113.06Huidige prijs is: €113.06.
Artikelnummer: SKUhC9xoqnD5X Categorieën: Ergonomische Stoelen & Krukken, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Schaffenburg Merk: Schaffenburg
Wees de eerste om “Schaffenburg 110-EN Ergonomische stoel Synchroonmechanisme Gaas, stof In hoogte verstelbare armleuning en zitting Zwart 130 kg 580 x 668 x 1044” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€116.83
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.71
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Kantoormeubelen
€30.26
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€68.99











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.