De sterke, slijtvaste wanden waar deze Phoenix FS1911K Commander brandwerende kluis mee gebouwt is helpt de inhoud te beschermen tegen nieuwsgierige ogen, terwijl het meerlaagse brandwerende materiaal ervoor zorgt dat schade door brand het laatste is wat kan gebeuren. Uw papieren documenten zijn tot 120 minuten veilig en voor uw media-items zoals dvd’s, memory sticks en harde schijven biedt het bescherming tot 60 minuten. De afmetingen van de kluis zijn 69 x 65 x 116 cm en hij is wit van kleur.
Deze Phoenix kluis is zowel brandveilig als slagvast getest tot 9 meter om aan te tonen hoe deze kluis zal reageren bij het vallen door een brandend gebouw. U beschikt niet alleen over in hoogte verstelbare planken, maar u krijgt ook ophangrails voor al uw laterale bestanden. De Fire Commander FS1911K wordt aanbevolen voor de opslag van contant geld tot €2500 of €25.000 voor uw waardevolle spullen. Het eenvoudig te bedienen sleutelslot maakt deze kluis snel en makkelijk in gebruik.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 1000274 |
| EAN/UPC | 5032548006041 |
| Afmetingen | 690 (B) x 650 (D) x 1.160 (H) mm |
| Binnenbreedte | 510 mm |
| Binnendiepte | 440 mm |
| Binnenhoogte | 980 mm |
| Brandwerendheid | Ja |
| Brandwerendheid voor papier | 120 min. |
| Capaciteit | 220 L |
| Gewicht | 260000 g |
| Hangslot | Ja |
| Inclusief | 1 x kluis |
| Inclusief batterij(en) | Nee |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | FS1911K |
| Merk | Phoenix |
| Model | FS1911K |
| Product Type | Brandwerende kluis |
| Sluitmechanisme | Sleutel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 2.500 € |
Leg uw beveiliging in de handen van Phoenix
Zorg voor een ongeëvenaarde beveiliging van uw eigendommen met deze Phoenix FS1911K Fire Commander brandwerende kluis.






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.