Zwart frame, 4 poten, zitting en rug gestoffeerd, stapelbaar (tot 6 stoelen), zithoogte 47 cm. Minimale bestelhoeveelheid: 2 stuks.
| Artikelnummer | 1204050 |
| EAN/UPC | 4032376059159 |
| Afmetingen | 490 (B) x 560 (D) x 830 (H) mm |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 440 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Framekleur | Zwart |
| Hoogte rugleuning | 380 mm |
| Inclusief | 2 x Stapelbare stoel |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 2518_V3_30617 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Stapelbare stoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 450 |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.