Zitting en rug gestoffeerd, met zadelzitting en verstelbare rugleuning, zwart kunststof mechanisme, met traploze rug- en zittingkanteling, verchroomde rugstang, zwarte kunststof handgreep, traploze hoogteverstelling door gaslift, grote aluminium voet (Ø 62cm), wielen voor harde vloeren met chromen afdekking, zithoogte 45 – 56 cm.
Kunstleer voor de hoogste eisen in de contractsector. Extreem slijtvast en robuust, vuilafstotend, desinfecteerbaar, hygiënisch en gemakkelijk te reinigen met water en neutrale zeep. Huidvriendelijk – aangenaam zacht. Zeer goede lichtbestendigheid.
| Artikelnummer | 1182456 |
| EAN/UPC | 4032376149409 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 41 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Inclusief | 1 x Draaikruk |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1247_30572 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Draaikruk |
| Rails | Nee |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Type voet | Stervoet metaal |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 45 mm – 56 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 340 |
Belangrijkste specificaties
- Traploze hoogteverstelling
- Verstelbare rugleuning
- Zacht en huidvriendelijk
- Vuilafstotend kunstleer
- Verchroomde rugstang
- Geschikt voor harde vloeren
- Extreem slijtvast materiaal
- Eenvoudig te reinigen
- Lichtbestendig ontwerp
- Grote aluminium voet
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.