Mobiel ladeblok met 4 lades. Bovenste lade met opbergvak voor keukengerei (belastbaar tot 3 kg), de onderste 3 lades belastbaar tot 10 kg. Bovenste plank belastbaar tot 10 kg. Meubilair in de kleur wit. 4 zwarte randgrepen van metaal met poedercoating, 4 zwarte rubberen zwenkwielen, waarvan 2 vergrendelbaar. Schok- en stootvaste randen, krasbestendige en duurzame oppervlaktecoating. Milieuvriendelijk, verpakt zonder piepschuim. Gemaakt in Duitsland.
De lades hebben een binnendiepte van 36 cm en een buitendiepte van 38 cm.
| Artikelnummer | 1287846 |
| EAN/UPC | 4005949437708 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 420 (B) x 600 (D) x 630 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 22213 g |
| Hoogte | 630 mm |
| Inclusief | 1 x Mobiel ladeblok |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4377-84 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | GERMANIA |
| Naam meubelprogramma | GW-Mailand |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Mobiel ladeblok met 4 lades
- Bovenste lade met opbergvak
- Lades belastbaar tot 10 kg
- Bovenste plank belastbaar tot 10 kg
- Met zwarte metalen randgrepen
- Zwenkwielen, waarvan 2 vergrendelbaar
- Schok- en stootvaste randen
- Krasbestendige oppervlaktecoating
- Gemaakt in Duitsland
- Praktische ladediepte van 36 cm























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.