Een stijlvolle ladekastje van Exacompta geschikt voor het opbergen van A4-documenten. Blauw van kleur.
| Artikelnummer | 4177800 |
| EAN/UPC | 9002493023895 |
| Afmetingen | 28,8 (B) x 35 (D) x 32 (H) cm |
| Basis productkleur | Multikleur |
| Breedte | 288 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 3480 g |
| Hoogte | 320 mm |
| Hoogte lade | 54 mm |
| Inclusief | Ladekastje |
| Kleur | Blauw, grijs |
| Made In | Austria |
| Manufacturer Part No | 301003D |
| Merk | Exacompta |
| Milieu-eisen | Blauwe engel UZ30a (gerecycleerde kunststoffen) |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Stijlvol en functioneel systeem voor het opslaan van A4-documenten
Bewaar uw documenten in een stijlvolle ladekastje












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.