| Artikelnummer | 1215485 |
| EAN/UPC | 8712453068590 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 4D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 510 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 21 g |
| Hoogte rugleuning | 600 mm |
| Inclusief | Curve Deluxe Bureaustoel, handleiding |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | DLX.001 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 575 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 490 |
euroseats Bureaustoel Gaas Zwart 490 x 1150 mm
€111.22
Artikelnummer: SKUik6eVoPo2r Categorieën: Bureaustoelen, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Bureaustoel Gaas Zwart 490 x 1150 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
Kantoormeubelen
€30.26
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
€116.83
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Bureaus & Tafels




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.