De perfecte combinatie van ergonomie en design. De draaistoelen met in hoogte verstelbare gestoffeerde rugleuningen bieden optimaal comfort met een bijzonder esthetische uitstraling. De stoel is voorzien van een Syncro-Quickshift-plus-mechanisme.
Ergonomische bureaustoel volgens de NPR 1813-norm, ontwikkeld voor een gezonde zithouding, optimaal comfort en verantwoorde werkplekergonomie.
| Artikelnummer | 1190116 |
| EAN/UPC | 4260749142744 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 4D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 450 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 125 kg |
| Gewicht | 1740 g |
| Hoogte rugleuning | 610 mm |
| Inclusief | 1 x stoel 1 x rugleuning 1 x montage-instructie 1 x gebruikershandleiding |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | AJ 4875_NPR |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Dauphin |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Draaistoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 410 mm – 550 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 480 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch design
- 4D-verstelbare armleuningen
- Verstelbare zithoogte
- Maximaal gewicht 125 kg
- Syncro-Quickshift-plus


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.