Zitting: integraal polyurethaan, meerlaags hout in zwart polyurethaan. Mechanisme: gefixeerde plaat, nylon voet met zwenkwielen.
Totale diepte kruk: 640 mm. Totale hoogte kruk: 590-720 mm. Totale breedte kruk: 640 mm. Zitting in hoogte verstelbaar: 420 – 550 mm.
| Artikelnummer | 1183919 |
| EAN/UPC | 8033540637247 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 340 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Inclusief | 1 x Kruk |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1CFO01PG2PUN |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Kruk |
| Rails | Nee |
| Type stoel | Zit-Sta kruk |
| Type voet | Stervoet nylon |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 550 mm |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 240 |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.