Ladeblok met drie lades, lichtgrijs. Voorzien van cilinderslot en vier zwenkwielen.
| Artikelnummer | 1283833 |
| EAN/UPC | 8720061050838 |
| Afmetingen | 388 (B) x 500 (D) x 620 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 388 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Gewicht | 14000 g |
| Hoogte | 620 mm |
| Inclusief | 1 x Ladeblok, 2 x Sleutels |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | MKGR6037035 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Ceha |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.