Stalen kast met legborden met een staaldikte van 0,9 mm over de hele constructie.
De kast is perfect voor archiefruimtes en opslagruimtes. Opbergruimte kan eenvoudig worden gecreëerd door de tussenschotten te verplaatsen, die standaard worden meegeleverd. Extra scheidingswanden kunnen los worden besteld.
| Artikelnummer | 1283433 |
| EAN/UPC | 8720061029018 |
| Afmetingen | 600 (B) x 200 (D) x 1.980 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 600 mm |
| Gewicht | 3500 g |
| Hoogte | 1980 mm |
| Inclusief | 12 x Legborden, 36 x Scheidingswanden |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | PBDK2627037 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Ceha |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Stevige stalen kastconstructie
- Ideaal voor archiefopslag
- Verstelbare legborden
- Inclusief standaard tussenschotten
- Legborden eenvoudig aanpasbaar
- Extra scheidingswanden beschikbaar
- Perfect voor opslagruimtes
- Staaldikte constructie: 0,9 mm












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.