Het London vloerkleed past perfect in uw ruimte en plaatst accenten waar u maar wilt. De lichtgemêleerde polen van duurzaam, onderhoudsvriendelijk polypropyleen worden visueel omlijst door de bijpassende buitenrand gemaakt van synthetisch garen. Indien nodig kunt u het kleed uitkloppen, stofzuigen of behandelen met een geschikt reinigingsmiddel voor tapijten.
| Artikelnummer | 1112312 |
| EAN/UPC | 4064149178675 |
| Afmetingen | 67 (B) x 100 (D) cm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 670 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Gewicht | 703 g |
| Hoogte | 4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Actionback, PP (Polypropeen) |
| Merk | Casa Pura |
| Productlijn | London |
| Product Type | Vloerkleed |
Belangrijkste specificaties
- Stijlvol lichtgemêleerd design
- Onderhoudsvriendelijk vloerkleed
- Geschikt voor elke ruimte
- Makkelijk schoon te maken
- Visueel aantrekkelijke rand
- Compact formaat: 67×100 cm
- Perfect voor accentuering
Verander de stijl van uw inrichting
Met het bijpassende kleuraccent aan de randen, maakt het tapijt de gangen, de woonkamer, de slaapkamer of de kinderkamer visueel mooier.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.