Met de pluizige badmatten “Sky Soft” maakt u van uw badkamer een wellness-oase. Elk van de badmatten heeft een bijzonder zachte, dichte en ca. 30 mm hoge pool van onderhoudsvriendelijke microvezel. De rug met latex coating zorgt voor de nodige slipveiligheid in de badkamer. De microvezel-badmatten kunnen in de wasmachine in een handomdraai worden gereinigd.
| Artikelnummer | 1081949 |
| EAN/UPC | 4059382332700 |
| Afmetingen | 80 (B) x 150 (D) cm |
| Basis productkleur | Crème |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 1500 mm |
| Gewicht | 2497 g |
| Kleur | Crème |
| Materiaal | Microvezel, PS (Polystyreen) |
| Merk | Sky |
| Model | Sky soft |
| Product Type | Badmat |
Belangrijkste specificaties
- Pluizige wellness-ervaring
- Zacht en comfortabel
- 30 mm hoge microvezelpool
- Slipveilige latexrug
- Onderhoudsvriendelijke microvezel
- Wasbaar in de wasmachine
Voor een gevoel alsof u op wolken staat
De kleurrijke en extra zachte badkamermatten bieden extra comfort en frisse kleuraccenten in de badkamer.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.