| Artikelnummer | 1274257 |
| EAN/UPC | 4250739279697 |
| Aantal legborden | 4 |
| Afmetingen | 820 (B) x 340 (D) x 820 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 820 mm |
| Gewicht | 25000 g |
| Hoogte | 820 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | WL1.209 |
| Materiaal | Massieve Indische palissander |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Indisch palissander |
| Product Type | Legbord |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 4 820 x 340 x 820 mm Bruin Sheesham
€481.16 Oorspronkelijke prijs was: €481.16.€127.87Huidige prijs is: €127.87.
Artikelnummer: SKUKUdkHP7QXK Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 4 820 x 340 x 820 mm Bruin Sheesham” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bureaus & Tafels
€68.99
Kantoormeubelen
€30.26
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.71
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.