| Artikelnummer | 1274258 |
| EAN/UPC | 4250950223745 |
| Aantal legborden | 1 |
| Afmetingen | 435 (B) x 330 (D) x 435 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 435 mm |
| Gewicht | 6000 g |
| Hoogte | 435 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | WL1.558 |
| Materiaal | Massieve Indische palissander |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Indisch palissander |
| Product Type | Legbord |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 1 435 x 330 x 435 mm Bruin Sheesham
€115.92 Oorspronkelijke prijs was: €115.92.€79.02Huidige prijs is: €79.02.
Artikelnummer: SKUfzx3i8UWVF Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Massieve Indische palissander Legbord 1 435 x 330 x 435 mm Bruin Sheesham” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting
€116.83
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
€30.26
€129.62
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.71
€129.62























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.