De Viking Signum bureaustoel met hoge rugleuning is zo ontworpen dat u comfortabel zit en productief blijft, zelfs tijdens lange werkdagen. De extra hoge en voorgevormde rugleuning is voorzien van een zachte vulling die zich naar uw lichaam vormt, waardoor rug- en nekpijn kan worden voorkomen. De bureaustoel wordt geleverd inclusief armleuningen die in hoogte verstelbaar zijn voor extra comfort en ondersteuning. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
De Viking bureaustoel heeft een geprofileerde zitting, een gesynchroniseerd mechanisme en brengt door zijn strakke uiterlijk een vleugje klasse en stijl toe aan de werkruimte. Het fantastische synchroonmechanisme zorgt ervoor dat u de juiste ondersteuning krijgt, zelfs in liggende posities. De ingebouwde stoelkanteling kan eenvoudig worden vergrendeld op elke positie met instelbare spanning. Verstelbare armleuninghoogte van 21 tot 33 cm van de zitting. De ideale bureaustoel voor bij u op kantoor. De garantieperiode voor deze stoel is 3 jaar.
Deze stoel is getest op brandvertragendheid volgens de EU-normen en de binnenlandse Britse norm als volgt: EN1021-1, EN1021-1, BS7176, BS5852.
De geleverde wielen zijn zelfremmende zwenkwielen en geschikt voor zachte vloeren.
De breedte tussen de armleuningen kan worden ingesteld tussen 48 cm en 53 cm.
Als u deze stoel wilt gebruiken op harde vloeren zoals hout, tegels en steen, kies dan voor de TOPSTAR wielen Sydney (3239928) die speciaal zijn ontworpen en vervaardigd om ervoor te zorgen dat deze stoel soepel rolt op harde vloeren.
| Artikelnummer | 1565832 |
| EAN/UPC | 8717868002757 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 480 mm |
| Breedte zitting | 520 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 570 mm |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1565832 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Viking Realspace |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 530 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 440 |
Belangrijkste specificaties
- Synchroonmechanisme voor optimale ondersteuning
- Extra hoge en voorgevormde rugleuning
- Zachte vulling voor maximaal comfort
- 3D-armleuningen in hoogte verstelbaar
- Verstelbare stoelkanteling met vergrendelbare positie
- Zelfremmende zwenkwielen voor zachte vloeren
- Geschikt voor tot 110 kg
- Eenvoudige montage voor snel gebruik
- Aanpasbare breedte tussen armleuningen
- Strak en stijlvol ontwerp voor elke werkruimte
De Realspace bureaustoel is ontworpen voor uw zitcomfort
Met deze Viking Signum bureaustoel krijgt u de ondersteuning die u nodig hebt. En dat ook tijdens lange werkdagen!



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.