Wanneer het archiveren en opbergen van uw spullen een hele klus blijkt te zijn, weet u dat het tijd is om iets te veranderen. Door een ruime en stevige kast te nemen, zoals deze van Viking, kunt u al een goed begin maken. Dankzij de 4 robuuste planken met een draagkracht van 70 kg heeft u voldoende ruimte om al u mappen, ringbanden en bestanden netjes op te bergen. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
Daarnaast zijn de planken in hoogte verstelbaar waardoor u de kast helemaal naar eigen wens in kunt richten. De kast is voorzien van twee afsluitbare draaideuren zodat u zeker weet dat uw spullen veilig opgeborgen liggen. Bij de levering worden twee sleuteltjes mee geleverd. Deze Viking kast heeft een afmeting van 1800 x 920 x 420 mm en is grijs van kleur.
Professionele montage is beschikbaar. Voor meer informatie over prijzen en voorwaarden kunt u contact opnemen met de klantenservice.
Pakket met 5 Viking ordners.
Heeft u een extra plank nodig om de ruimte in uw kast te vergroten? Kijk dan eens naar artikel 2736507.
| Artikelnummer | 4984479 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal deuren | 2 Deuren |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 920 (B) x 420 (D) x 1.800 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 920 mm |
| Deurtype | Draaideur |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 75 kg |
| Hoogte | 1800 mm |
| Inclusief | 1 x draaideurkast |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | 4984479 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Viking Realspace |
| Monteerservice | Nee |
| Product Type | Draaideurkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Robuuste stalen constructie
- Vier verstelbare legborden
- Draagkracht 70 kg per plank
- Afsluitbaar voor extra veiligheid
- Inclusief twee sleutels
- Compact formaat: 1800 x 920 x 420 mm
- Strak grijs design
- Eenvoudige zelfmontage
- Optionele professionele montage
- Inclusief 5 Viking ordners
Stevige Viking kast om al uw spullen in op te bergen
De robuuste, afsluitbare kast met draaideuren van Viking is ideaal voor het opbergen van uw documenten. Zo houdt u alles overzichtelijk en georganiseerd!






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.