Zitting en rugleuning: geïntegreerd polyurethaan en meerlaags hout aan de binnenkant. Mechanisme: gefixeerde plaat, nylon voet met glijders en in hoogteverstelbare verchroomde voetensteun. De zithoogte is verstelbaar tussen 550 en 800 mm.
De totale hoogte is tussen de 960 en 1210 mm.
| Artikelnummer | 1183916 |
| EAN/UPC | 8033540637230 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 410 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 310 mm |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1TKN03LMBPUN |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Tekenstoel |
| Rails | Ja |
| Type stoel | Werkstoel |
| Type voet | Stervoet nylon |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 550 mm – 800 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Verstelbare zithoogte van 550-800 mm
- Geïntegreerde polyurethaan zitting
- Meerlaags houten rugleuning
- Vaste plaatmechanisme voor stabiliteit
- Verchroomde voetensteun in hoogte verstelbaar
- Duurzaam nylon voet met glijders
- Totale hoogte verstelbaar 960-1210 mm
- Modern, stijlvol zwart ontwerp
- Ergonomisch comfort voor langdurig gebruik
- Geschikt voor diverse werkomgevingen
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.