Na het douchen of badderen gaat het welnessarrangement gewoon verder: als u elegant uit de badkuip stapt, zakken uw tenen zachtjes weg in het hoogpolige, warme tapijt van de hoogwaardige “Sky” badmat , gemaakt van strijkvrije microvezels. Elke “Sky” badmat heeft een bijzonder zachte, ongeveer 30 mm hoge laag van makkelijk te onderhouden microvezels en een antislip, met latex gecoate onderzijde. De badmatten kunnen bij de zachte wascyclus eenvoudig in de wasmachine worden gereinigd.
| Artikelnummer | 1082012 |
| EAN/UPC | 4059382083329 |
| Afmetingen | 50 (B) x 60 (D) cm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 480 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Microvezel, PS (Polystyreen) |
| Merk | Sky |
| Productlijn | Sky |
| Product Type | Badmat |
Belangrijkste specificaties
- Hoogpolig, zacht tapijt
- Strijkvrije microvezels
- Antislip latex onderzijde
- Wasbaar op zachte cyclus
- 30 mm hoge microvezellaag
Wasbaar op 40°, droogt snel en strijkvrij
Maak van uw badkamer een oase van welness en fleur het op met de “Sky” badmat.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.