Schaffenburg bureaustoel 250. Materiaal rugzitting: mesh. Kleur: zwart.
Dit product wordt gedemonteerd geleverd, het is eenvoudig zelf in elkaar te zetten door de handige gebruiksaanwijzing.
| Artikelnummer | 1075430 |
| EAN/UPC | 8719756020560 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Breedte rugleuning | 460 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 530 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | ATO-250-NEN-BM-BB |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | Schaffenburg |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 450 mm – 580 mm |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch ontwerp
- Ademend mesh rugleuning
- Verstelbare armleuningen
- Comfortabele zitting
- In hoogte verstelbaar
- Zwart stijlvol ontwerp
- Eenvoudige montage
- Ondersteunt goede houding
- Soepel draaimechanisme
- Duurzaam materiaalgebruik
Comfort en ondersteuning voor uw lichaam
Een bureaustoel die aan uw verwachtingen voldoet.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.