De Schaffenburg bureaustoel 250 heeft een zwarte meh rug en een zwarte gestoffeerde zitting. Het stof en de foam zijn brandvertragend.
Deze stoel is op veel manieren aan te passen aan de comfortwensen van de gebruiker, zoals met de in hoogte verstelbare lendesteun in twee delen, gewichtsinstelling, zitdiepteinstelling en in hoogte en breedte verstelbare armsteunen.
De stoel is voorzien van een tiltmechaniek met synchroonverstelling en een zwart kunsttof voetkruis met half geremde wilen voor harde vloeren.
Half geremde wielen voor harde vloeren.
De zitdiepte is instelbaar tussen 46-51 cm.
| Artikelnummer | 1202333 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Breedte rugleuning | 460 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Gewicht | 18097 g |
| Hoogte rugleuning | 530 mm |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | ATO-250-NEN-BM-BB-S |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | Schaffenburg |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Basismechanisme |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Verstelbare zithoogte | 455 mm – 560 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 510 |
Belangrijkste specificaties
- Zwarte mesh rugleuning
- Verstelbare zithoogte
- 3D armleuningen
- Brandvertragende stof en foam
- In hoogte verstelbare lendesteun
- Synchroonverstelling met tiltmechaniek
- Verstelbare zitdiepte 46-51 cm
- Zwart kunststof voetkruis
- Half geremde wielen voor harde vloeren
- Gewichtsinstelling voor persoonlijk comfort
Comfort en ondersteuning voor uw lichaam
Een bureaustoel die uw comfort voorop stelt.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.