De Phoenix Venus HS0674E kluis is ontworpen om moeiteloos in elke ruimte te passen met buitenafmetingen van 670 x 440 x 380 mm en binnenafmetingen van 485 x 390 x 300 mm. De deurradius van 345 mm verzekert eenvoudige toegang.
Deze kluis heeft één legbord en biedt plaats aan vijf mappen. Te verzekeren voor € 65.000 privé en € 20.000 zakelijk.
Uitgerust met een zwaar beveiligd elektronisch slot en een robuuste constructie, biedt deze kluis gemoedsrust. Sla tot vijf mappen veilig op en voldoe moeiteloos aan de AVG-voorschriften.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 1278330 |
| EAN/UPC | 5032548009011 |
| Afmetingen | 440 (B) x 380 (D) x 670 (H) mm |
| Binnenbreedte | 390 mm |
| Binnendiepte | 300 mm |
| Binnenhoogte | 485 mm |
| Brandwerendheid | Nee |
| Capaciteit | 72 L |
| Gewicht | 122000 g |
| Hangslot | Nee |
| Inclusief | 1 x Veiligheidskluis |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | HS0674E |
| Merk | Phoenix |
| Model | HS0674E |
| Product Type | Veiligheidskluis |
| Sluitmechanisme | Elektronisch slot |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Phoenix Venus HS0674E: ultieme veiligheid thuis en op kantoor
De Phoenix Venus HS0674E kluis biedt veiligheid van topklasse, ideaal voor thuis of op kantoor.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.