De Phoenix Veiligheidskluis is van hoge kwaliteit en veiligheid en zal ervoor zorgen dat al uw eigendommen te allen tijde afgesloten en beschermd zijn. U kunt er zeker van zijn dat deze kluis gebouwd is om lang mee te gaan. De kluis is voorzien van een elektronisch codeslot.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 8148194 |
| EAN/UPC | 5032548003699 |
| Aantal legborden | 1 Plank |
| Afmetingen | 350 (B) x 250 (D) x 250 (H) mm |
| Binnenbreedte | 345 mm |
| Binnendiepte | 190 mm |
| Binnenhoogte | 245 mm |
| Brandwerendheid | Nee |
| Capaciteit | 16 L |
| Gewicht | 6000 g |
| Hangslot | Ja |
| Inclusief batterij(en) | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | SS0301E |
| Merk | Phoenix |
| Model | SS0301E |
| Product Type | Veiligheidskluis |
| Sluitmechanisme | Elektronisch slot |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 1.500 € |
Beveilig uw waardevolle bezittingen met Phoenix
Phoenix Dione 550301E is de perfecte kluis voor hotels, thuis of zakelijk gebruik.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.