Zwart frame, 4 poten, gestoffeerde zitting, zwarte gaasrug, stapelbaar (tot 6 stoelen), zithoogte 47 cm. Minimale bestelhoeveelheid: 2 stuks.
| Artikelnummer | 1204058 |
| EAN/UPC | 4032376205464 |
| Afmetingen | 490 (B) x 560 (D) x 830 (H) mm |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 440 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Framekleur | Zwart |
| Hoogte rugleuning | 380 mm |
| Inclusief | 2 x Stapelbare stoel |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 2519_V3_30617 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Stapelbare stoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Stapelbaar tot 6 stoelen
- Gestoffeerde zitting
- Zwarte gaasrug
- Zithoogte van 47 cm
- Verkocht per 2 stuks
- Zwart metalen frame














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.