Zitting en rugleuning bekleed, PU kunstleder bekleding wit, rugleuning / armleuning 360° draaibaar, gasveer TUV gekeurd, traploze hoogteverstelling, ringontgrendeling, aluminium voetkruis gepolijst, Inclusief rollers voor harde vloeren, zithoogte 45 – 55 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161760 |
| EAN/UPC | 4032376002834 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte zitting | 39 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 |
| Hoogte rugleuning | 250 mm |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | 1252_118 |
| Massa-evenwicht systeem | Nee |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleder |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Draaikruk |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Type mechanisme | Permanent contact |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Type voet | Stervoet metaal |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 45 mm – 55 mm |
| Wieltjes | 5 |
| Zitdiepte | 390 |
Belangrijkste specificaties
- 360° draaibare rugleuning
- PU kunstleder, gemakkelijk te reinigen
- Traploze hoogteverstelling
- TUV-gekeurde gasveer
- Aluminium voetkruis gepolijst
- Inclusief wielen voor harde vloeren
- Zithoogte 45-55 cm verstelbaar












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.