Lage rugleuning, extra gewatteerd zitoppervlak voor maximaal comfort, zwarte meshstof rugleuning, synchroonmechanisme met individuele gewichtsinstelling, in hoogte verstelbare lendensteun, zwart plastic voetkruis, TUV-geteste gasveer, incl. wielen voor vloerbedekking, zithoogte 47 – 58 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161805 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Optionele armleuning |
| Basis productkleur | Rood |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 51 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 120 |
| Hoogte rugleuning | 510 mm |
| Kleur | Kersenrood |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 2218_30611 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaistoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 47 mm – 58 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 440 |










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.