Zwart stoffen zitkussen, zwarte meshstof rug, in hoogte verstelbare lendensteun, synchroonmechanisme met individuele gewichtsinstelling, zwart kunststof voetkruis, incl. grote wielen voor harde vloeren, zithoogte 46 – 58 cm. Getest volgens de bureaustoelnorm EN 1335 1-3. 3 jaar garantie. Armsteunen kunnen meerdere malen worden afgesteld, met PU-kussen.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161785 |
| EAN/UPC | 4032376003633 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 2D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 480 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 100 |
| Hoogte rugleuning | 480 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 2475_01_AV |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 440 mm – 560 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Verstelbare armleuningen
- Zwart stoffen zitkussen
- Synchroonmechanisme
- Individuele gewichtsinstelling
- In hoogte verstelbare lendensteun
- Kunststof stervoet met wielen
- Geschikt voor harde vloeren
- Zithoogte 46 – 58 cm
- Getest volgens norm EN 1335













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.