Grijs frame, TÜV-geste gasveer, zithoogte 44 – 54 cm. Draagkracht tot 150 kg. 3 jaar garantie.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161922 |
| EAN/UPC | 4032376013267 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte zitting | 45 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 150 |
| Hoogte rugleuning | 480 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 2432_SO_26485 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Type mechanisme | Permanent contact |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Diepte |
| Verstelbare zithoogte | 44 mm – 54 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 640 |
Belangrijkste specificaties
- Verstelbare zithoogte 44-54 cm
- Draagkracht tot 150 kg
- Comfortabele bruine stof
- Sterk grijs kunststof frame
- Duurzame gasveer TÜV-gekeurd













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.