Zwart frame, gestoffeerde zitting, 360° draaibaar, hendelbediening, traploze hoogteverstelling door gaslift, incl. wielen voor tapijt, zithoogte 37 – 47 cm. Voor een gewicht tot 140 kg.
| Artikelnummer | 1182496 |
| EAN/UPC | 4032376200551 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Blauw |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 39 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 140 kg |
| Inclusief | 1 x Draaikruk |
| Kleur | Donkerblauw |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1350_30326 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaikruk |
| Rails | Nee |
| Type stoel | Ergonomische kruk |
| Type voet | Stervoet kunststof |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 37 mm – 47 mm |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 390 |
Belangrijkste specificaties
- Zithoogte verstelbaar 37-47 cm
- Robuust tot 140 kg belasting
- Draaibaar 360 graden
- Donkerblauwe gestoffeerde zitting
- Hendelbediening voor gemak
- Traploze gasliftverstelling
- Wielen geschikt voor tapijt
- Compact formaat 500x500x520 mm
- Stevig zwart frame










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.