Gepoedercoat zwart frame, gevoerde zitkuip – binnenzijde met schelpengrijze gemêleerde stof / achter- en onderzijde met lichtgrijze vintage kunstleer, TÜV-geteste gasveer, traploze hoogteverstelling, 360° draaibaar, ronde bodemplaat, design voetsteun, zithoogte 52,5 – 77,5 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161978 |
| EAN/UPC | 4032376012444 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte zitting | 46 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 |
| Kleur | Schelpengrijs |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Barkruk |
| Type stoel | Kruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 78 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 53 mm |
| Zitdiepte | 420 |
Belangrijkste specificaties
- Trendy schelpengrijze stof
- Gevoerde zitkuip voor comfort
- Gepoedercoat zwart frame
- 360° draaibaar ontwerp
- Traploze hoogteverstelling
- Zithoogte 52,5 – 77,5 cm
- Design voetsteun inbegrepen
- Ronde bodemplaat
- Lichtgrijs vintage kunstleer











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.