Met zadelzitting, 360° draaibaar, hendelbediening, traploze hoogteverstelling door chromen gaslift, Alu-frame (Ø 52 cm), wielen voor harde vloeren met chromen afdekking, zithoogte 40 – 51 cm.
Kunstleer voor de hoogste eisen in de contractsector. Extreem slijtvast en robuust, vuilafstotend, desinfecteerbaar, hygiënisch en gemakkelijk te reinigen met water en neutrale zeep. Huidvriendelijk – aangenaam zacht. Zeer goede lichtbestendigheid.
| Artikelnummer | 1182478 |
| EAN/UPC | 4032376075197 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 42 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Inclusief | 1 x Draaikruk |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1297_30572 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaikruk |
| Rails | Nee |
| Type stoel | Ergonomische kruk |
| Type voet | Stervoet metaal |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 39.5 mm – 50.5 mm |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 390 |
Belangrijkste specificaties
- 360° draaibare zadelzitting
- Traploze hoogteverstelling
- Chromen gaslift voor comfort
- Robuust en slijtvast kunstleer
- Eenvoudig te reinigen materiaal
- Geschikt voor harde vloeren
- Hygiënisch en desinfecteerbaar
- Huidvriendelijk en zacht











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.