Voor prijsbewuste mensen: zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. Hoge energie-efficiëntie. Extreem laag verbruik: Geavanceerde led-technologie. Klein maar sterk: zeer geschikt voor kleine werkplekken met een behoefte aan veel licht. Technisch veiligheidsconcept gemaakt door MAUL. Compacte vorm: ruimtebesparend en handig.
Eenvoudig te hanteren of te verplaatsen op uw bureau dankzij een kleine (13,5 cm) maar stevige voet. Arm is 38 cm, led met 542 lumen in de lamp. Met een vervangbare led-module.
| Artikelnummer | 1191189 |
| EAN/UPC | 4002390069663 |
| Afmetingen | 135 (B) x 290 (D) x 380 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 135 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 380 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaulamp |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Led (niet verwijderbaar) |
| Manufacturer Part No | 8200402 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 542 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding
- Hoge energie-efficiëntie
- Extreem laag energieverbruik
- Ideaal voor kleine werkplekken
- Ruimtebesparend ontwerp
- Eenvoudig te verplaatsen
- Kleine maar stevige voet
- 542 lumen led-licht
- Arm is 38 cm lang














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.