Het Hammerbacher mobiel ladenblok VSC50 is in hoogte verstelbaar tot maximaal 76 cm. Creëer extra opbergruimte zonder dat u daarvoor beenruimte hoeft in te leveren. Het ladenblok beschikt over 4 afsluitbare laden waarin u documenten en andere bureaubenodigdheden kunt opbergen. Verder is het ladenblok gemaakt van gemelamineerd spaanplaat en heeft het de volgende afmetingen: 42,8 x 80 x 76 cm. Verkrijgbaar in een mooie eiken finish. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 3557332 |
| EAN/UPC | 4032062162798 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 760 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VSC50/E/E/SG |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | XDSM |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- In hoogte verstelbaar
- Vier afsluitbare laden
- Makkelijk te verplaatsen
- Eiken finish
- Compacte opbergoplossing
- Afmetingen: 42,8 x 80 x 76 cm
- Gemaakt van spaanplaat
- Ongemonteerd geleverd
Opslagruimte onder uw bureau
In hoogte verstelbaar en past onder elk bureau. Creëert extra opslagruimte voor documenten en andere bureaubenodigdheden.

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.