Het Hammerbacher Ladenblok Future heeft 5 laden voor veel opbergruimte. Met afmetingen van 42,8 x 80 x 76 cm past het ladenblok onder elk bureau zonder extra ruimte in beslag te nemen. Het ladenblok heeft vier stevige pootjes als basis en is gemaakt van duurzaam, eenvoudig schoon te maken melamine. Verkrijgbaar in de kleur lichtgrijs. Dit product wordt gemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 3432735 |
| EAN/UPC | 4032062122228 |
| Aantal laden | 5 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 760 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VSC50/5/5/SG |
| Materiaal | Melamine |
| Merk | Hammerbacher |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Ja |
| Naam meubelprogramma | H-Serie |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Past onder ieder bureau
Opbergruimte in overvloed met 5 laden tot uw beschikking. In neutrale, lichtgrijze kleur.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.