Met het GERMANIA PROFI 2.0 mobiele ladeblok met vier lades houdt u uw spullen eenvoudig geordend. De bovenste lade heeft een vak voor kleine spullen en een draagvermogen van maximaal 1 kg. Het bovenste schap kan maximaal 20 kg dragen, terwijl de overige lades een draagvermogen hebben van maximaal 10 kg.
Het ladeblok is voorzien van vier wielen, waarvan twee vergrendelbaar, zodat hij eenvoudig door het kantoor kan worden verplaatst en flexibiliteit biedt bij de indeling van uw werkruimte. Het elegante uiterlijk geeft elke ruimte een stijlvolle look, met een witte behuizing en fronten in imitatie grandson-eiken, aangevuld met vier zwarte metalen handgrepen.
Dit mobiele ladeblok van GERMANIA gaat lang mee. De krasbestendige en duurzame coating op het oppervlak en de schok- en stootbestendige randen garanderen duurzaamheid en slijtvastheid. Dankzij de compacte afmetingen van 420 (B) x 490 (D) x 610 (H) mm is dit een ideale oplossing voor het efficiënt benutten van de beschikbare ruimte. Geproduceerd in Duitsland.
| Artikelnummer | 1278415 |
| EAN/UPC | 4005949425156 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 420 (B) x 490 (D) x 610 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 490 mm |
| Gewicht | 20886 g |
| Hoogte | 610 mm |
| Kleur | Lichtbruin, wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4251-559 |
| Merk | GERMANIA |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- 4 lades voor optimale organisatie
- Inclusief vak voor kleine spullen
- Bovenste schap kan 20 kg dragen
- Draagkracht overige lades: 10 kg
- Voorzien van 4 verplaatsbare wielen
- Kras- en slijtbestendige coating
- Compacte afmetingen voor ruimtebesparing
- Vergrendelbare wielen voor stabiliteit
- Duits vakmanschap in elke lade
Veelzijdige en efficiënte opslagoplossingen uit GERMANIA
Til de organisatie van uw huis of kantoor naar een hoger niveau met het GERMANIA PROFI 2.0 mobiele ladeblok.Hij is krasbestendig, heeft vier lades en wieltjes voor eenvoudige mobiliteit.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.