De GERMANIA BEDANO archiefkast biedt veel mogelijkheden om uw spullen op te bergen. Achter de twee deuren bevinden zich vier vaste legplanken (elk belastbaar tot 22 kg), zodat u vijf vakken van ordnerhoogte heeft. De bodem heeft een draagkracht van 30 kg.
De archiefkast combineert een stevige constructie met een stijlvolle uitstraling. De romp is uitgevoerd in wit en de fronten zijn uitgevoerd in imitatie grandson-eiken voor een unieke touch aan uw inrichting. De twee beugelgrepen zijn gemaakt van gepoedercoat metaal en de kunststof poten zijn uitgevoerd in matzwart. Gemaakt in Duitsland.
| Artikelnummer | 1278413 |
| EAN/UPC | 4005949425040 |
| Afmetingen | 800 (B) x 400 (D) x 2.000 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 60268 g |
| Hoogte | 2000 mm |
| Kleur | Lichtbruin, wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4250-559 |
| Merk | GERMANIA |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Product Type | Archiefkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Stevige constructie
- Vier vaste legplanken
- Imitatie grandson-eiken fronten
- Draagkracht van 30 kg bodem
- Beugelgrepen van metaal
- Matte zwarte kunststof poten
- Wit met eiken uitstraling
- Gemaakt in Duitsland
Verbeter uw organisatie met meubilair van GERMANIA
Verbeter de organisatie van uw huishouden met deze GERMANIA archiefkast. De kast is krasbestendig met een duurzame coating, heeft schok- en stootvaste randen en metalen handgrepen.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.