Licht verhoogde stroken beperken de mat aan zowel de voorste als de achterste rand. De Coin trapmatten worden geproduceerd uit zwart massief rubber – een materiaal dat uitstekend geschikt is voor de productie van trapmatten, met name voor buitentrappen. Het rubbermengsel is absoluut weerbestendig. Noch continue regen en sneeuw, noch ijs of hitte hebben een schadelijke invloed op de materiaaleigenschappen.
| Artikelnummer | 1067424 |
| EAN/UPC | 4059382098408 |
| Afmetingen | 25 (B) x 75 (D) cm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Gewicht | 318 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Merk | FLOORDIREKT STEP |
| Productlijn | Coin |
| Product Type | Trapmat |
Belangrijkste specificaties
- Weerbestendig rubber
- Ideaal voor buitentrappen
- Slijtbestendig materiaal
- Stroken voor betere grip
- Geschikt voor alle weersomstandigheden
Voor stenen, marmeren en betonnen trappen
De rubberen “Coin” trapmatten zijn gemaakt van duurzaam massief rubber en hebben drie rijen platte, ronde noppen op het loopvlak.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.