| Artikelnummer | 1215487 |
| EAN/UPC | 8712453047489 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 460 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 21 g |
| Hoogte rugleuning | 580 mm |
| Inclusief | Milano Bureaustoel, handleiding |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | MIL.001 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 47 cm – 560 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 495 |
euroseats Bureaustoel Stof Zwart 495 x 1100 mm
€118.58
Artikelnummer: SKUEwDtNyYded Categorieën: Bureaustoelen, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Bureaustoel Stof Zwart 495 x 1100 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
Kantoormeubelen
€30.26
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
€129.71


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.