| Artikelnummer | 1215478 |
| EAN/UPC | 6090603841876 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Oranje |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 21 g |
| Hoogte rugleuning | 560 mm |
| Inclusief | Verona Bureaustoel oranje – oranje, handleiding |
| Kleur | Oranje, wit |
| Manufacturer Part No | 01.VER.WH.ORANGE |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 48 cm – 580 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 520 |
euroseats Bureaustoel Gaas Oranje 520 x 1111 mm
€431.48 Oorspronkelijke prijs was: €431.48.€118.67Huidige prijs is: €118.67.
Artikelnummer: SKUdBiXUQsCpP Categorieën: Bureaustoelen, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Bureaustoel Gaas Oranje 520 x 1111 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
€129.62
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Kantoormeubelen
€30.26
€129.71
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.62
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Inrichting
Aanbieding!
€113.15




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.